Triopsy- powrót do przeszłości

przekopniceNiemal każde dziecko na jakimś etapie dzieciństwa fascynują prehistoryczne czasy i żyjące wówczas stworzenia. A gdyby tak umożliwić swemu dziecku możliwość obcowania z organizmem, który przetrwał na Ziemi przez 200 milionów lat aż do czasów współczesnych?

Triopsy zestaw doświadczalny dla dzieci to unikatowa możliwość wyhodowania w domowym akwarium żyjątek, które fascynują żywymi kolorami i egzotycznym wyglądem, przypominającym maleńkiego kraba. Przebywające w jajach w stanie anabiozy, po stworzeniu ciepłych warunków do rozwoju, triopsy wykluwają się z jaj i żyją w akwarium przez okres 20- 70 dni. Przekopnice osiągają długość kilku centymetrów i cieszą oko piękną kolorystyką i efektownym wyglądem.

Zestaw doświadczalny dla dzieci triopsy z bebito.pl to zestaw wszystkich niezbędnych akcesoriów umożliwiających wyhodowanie i obserwację triopsów. To doskonała zabawa, pozwalająca rozwinąć u dziecka ciekawość świata, zmysł obserwacji oraz umiejętności organizacyjne i poczucie obowiązku wynikające z opieki nad żyjątkiem. Podróże w czasie są już możliwe- dla każdego, kto zechce chce zaprosić pod swój dach prehistoryczne triopsy doświadczenia dla dzieci stanowić będą źródło ogromnej frajdy i możliwości nauki o dawnych dziejach Ziemi.