Podręczny przybornik w pokoju dziecięcym

organizer-hipcieKażdy rodzic wie, że wokół małego dziecka mnożą się różne niezbędne akcesoria, rozpoczynając od kosmetyków, poprzez ciuszki, kocyki i poduszki, kończąc na pieluszkach i zabawkach. Aby zachować estetyczny porządek i komfort, warto skorzystać z kilku sprawdzonych rozwiązań.

Komoda z szufladami

Tradycyjnym rozwiązaniem i wygodnym meblem w pokoju dziecięcym jest komoda z kilkoma szufladami. Ochrona przed kurzem i zanieczyszczeniami, a także możliwość rozdzielenia kosmetyków od ciuszków i innych akcesoriów sprawia, że jest to jedno z rozwiązań najczęściej wybieranych przez rodziców.

Organizer na łóżeczko

Wygodne i niedrogie rozwiązanie pozwala pomieścić w jednym miejscu najważniejsze przedmioty do pielęgnacji dziecka. Bawełniany przybornik na łóżeczko Trilli jest mocowany za pomocą wstążek lub rzep i wyposażony w kilka większych lub mniejszych kieszonek.

Sprytna szuflada

Ciekawym rozwiązaniem są szuflady montowane na lekko chodzących prowadnicach, tuż pod łóżeczkiem. O tym jednak warto pomyśleć już przy jego zakupie. Niektórzy producenci oferują to jako dodatek, a niektórzy – jako wbudowany komponent. Szuflady posiadają specjalne maskownice, które chronią środki higieniczne np. pieluszki, przed brudem i kurzem.