Czym są zabawki cupets?

cupets-zwierzaczkiW dzisiejszych czasach dzieci są niezwykle wymagające pod względem zabawek, którymi chcą się bawić. Wszystko przez to, że od najmłodszych lat są wychowywane w świecie pełnym technologii. Dlatego też pragną zabawek, które będą się z nią wiązać. Rozwiązaniem tego problemu może być wybranie cupetsów.

Zabawki, o których mowa są figurkami łączącymi świat wirtualny z rzeczywistością. Wszystko dzięki temu, że znajduje się na nich kod, który po przeskanowaniu tabletem lub smartfonem daje możliwość wspólnej zabawy z wirtualnym zwierzakiem, czyli cupets. Zwierzaczki interaktywne, o których mowa mają otworzyć drogę do nowej formy zabawy, ale nie tylko. Przede wszystkim uczą dziecko, jak można zajmować się swoim pupilem. Inną sprawą jest to, że wspólnie z cupets można grać w wiele gier na dostępnym urządzeniu. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że jest to zabawka dla dzieci, które skończyły 6. rok życia.

Oprócz nauki odpowiedzialności, poznania uczucia, jakim jest przyjaźń ze zwierzaczkiem interaktywnym cupets ma po prostu wywołać uśmiech młodej osoby. Zapewne w najbliższych latach liczba zabawek tego typu wzrośnie, gdyż mają one duży potencjał.