Staw czoła zabawkom hot wheels

wheelsNajprawdopodobniej nie ma dziecka, które nie uwielbiałoby spędzać czasu na szalonej zabawie z samochodzikami Hot Wheels. Te, bijące rekordy popularności auta, to idealna forma wspólnej zabawy rodziców wraz z ich pociechami, gwarantująca satysfakcję dla obydwu stron.

Zabawki Hot Wheels umożliwiają stałe dokupowanie i urozmaicanie domowego warsztatu samochodowego. Świetnym pomysłem są tory wyścigowe, które występują pod różną postacią i umożliwiają wiele urozmaiconych form szalonej rozrywki.

Zestaw Hot Wheels Avengers, to ekstremalny tor zapewniający szaloną jazdę samochodzikom, umożliwiający wykonywanie ekstremalnych ewolucji i wymagający ciągłego skupienia, bowiem, sterujący samochodem musi stawić czoła potężnemu, niebezpiecznemu i groźnemu robotowi Ultronowi. Przeciwnik szczycący się potężnymi ramionami, kiedy zostanie wprawiony w ruch, może wytrącić pędzący pojazd poza krawędzi ruchu. Można temu jednak zapobiec. Zadaniem gracza jest stawienie czoła potworowi i zapobiegnięcie temu.

Tor ten jest idealną formy zabawy dla dwóch osób, dziecka i rodzica. Od sterującego pojazdem wymagana jest zręczność, wyjątkowe wyczucie czasu i umiejętność odpowiedniego doboru prędkości. Dziecko będzie potrzebowało pomocy swojego rodzica, który nakieruje na odpowiedni sposób wprawiania w ruch auta i kontrolowania jego sposobu pokonywania czasu. Pokaże kiedy zwolnić, zareagować na ruch niebezpiecznego robota i nauczy wykazywać się refleksem. Wszystkiemu towarzyszy wspaniała zabawa i dobra rozrywka.