Krótka charakterystyka klocków Lego City

Firma Lego stworzyła serię klocków dla dzieci w wieku szkolnym, na którą składa się bogata oferta zestawów zawierających pojazdy, postaci i budynki, które dziecko może spotkać w mieście. Dlatego też seria ta nazywa się Lego City.

Dla kogo?

Klocki Lego City zawierają dość skomplikowane do zbudowania pojazdy oraz budynki, dlatego też przeznaczone są głównie dla dzieci starszych, dla których składanie kolejnych modeli będzie nie tylko wielką frajdą, ale też sposobem na pasjonujący odpoczynek po dniu spędzonym w szkole.

Co zawierają zestawy?

Zestawów klocków Lego City jest kilkadziesiąt. W niektórych znajdziemy np. w pełni wyposażoną w sprzęt, narzędzia i pojazdy komendę policji lub straży pożarnej, a w innych buldożer lub helikopter ratunkowy.
Wybór konkretnego zestawu będzie zależał tylko od zasobności naszego portfela.

Łatwe składanie

Największą zaletą klocków Lego jest łatwość, z jaką się składa pojedyncze elementy w całość.
Wynika to przede wszystkim z niebywale restrykcyjnych norm jakościowych, które musi spełniać każdy klocek w zestawie. Dzięki temu klocki idealnie się do siebie dopasowują.
Drugą sprawą jest czytelna instrukcja obsługi, która krok po kroku pozwoli nam złożyć zestaw.

Klocki Lego kiddabadam.com to przyjemna i łatwa, choć rozwijająca wyobraźnię i zdolności manualne, zabawa dla starszych dzieci.