Najnowszy sklep z gadżetami z Wiedźmina?

Gadżety z Wiedźmina cieszą się ogromną popularnością. Są rozchwytywane nie tylko w Polsce, ale nawet na całym świecie. Ma to związek z tym, że seria już dawno wyruszyła poza granice naszego kraju. Obecnie, na jej podstawie tworzony jest kolejny serial. Komu, więc spodobają się gadżety z Wiedźmina?

Wiedźmin gadżety z gry


Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba wymienić wszystkich fanów gry. Są to osoby, które spędziły sporo czasu w świecie Wiedźmina i na pewno chciałyby do niego wrócić. Dzięki bluzom i obrazom z grafikami z gry, będzie to możliwe. Oznacza to, że wiedźmińskie gadżety pozwolą na przeniesienie gry z komputera również w świat offline. Z całą pewnością fanów gry zainteresują też inne gadżety. Na pewno w zachwyt wprawi ich miecz wiedźmiński albo medalion w kształcie głowy wilka – Dziki Gon. To właśnie on był znakiem rozpoznawczym Geralta z Rivii, czyli tytułowego Wiedźmina.

Wiedźmin gadżety dla fanów książki


Wiedźmin sklep z gadżetami te na pewno spodobają się też wszystkim fanom książkowej serii. Jest ich zdecydowanie mniej niż w przypadku gry, ale nadal stanowią całkiem pokaźną grupę. Oni również ucieszą się z możliwości prezentowania swoich zainteresowań większemu gronu osób. Na pewno do gustu przypadną im bluzy i koszulki z cytatami z książki lub z grafikami przedstawiającymi postacie z nich. Na pewno też ucieszą się z figurek akcji, które umożliwią odtwarzanie ulubionych scen z książki, gry lub filmów,