Fascynacja Klockami Lego Friends

friendsFirmę LEGO chyba każdy zna i każdy miał z nią do czynienia chociażby nawet w najmniejszym stopniu. Nic dziwnego – jest najpopularniejszą na świecie firmą w kategorii produkcji zabawek. Sama nazwa firmy jest skrótem od „leg godt”, czyli „baw się dobrze”, a po łacinie oznacza „składam”.

Lego stało się bardzo popularne, więc firma postanowiła stworzyć serie z najpopularniejszych bajek i filmów, której przykładem są:

– Lego Auta;
– Lego Star Wars,
– Lego Władca Pierścieni,
– Lego Księżniczki Disneya,
– Lego Piraci z Karaibów

i wiele, wiele innychj serii, które podbiły serca najmłodszych.

Oczywiście, ukazała się także seria dla płci pięknej – klocki Lego Friends. Ta seria została stworzona specjalnie dla dziewczynek. W tym zestawie mamy, aż pięć bohaterek, w których rolę możemy się wcielić. Możemy być: Emmą, Mią, Stephanie, Olivią lub Andreą. Wcielając się w którąś z nich możemy zbudować sobie kabriolet, domek na drzewie, salon piękności, kawiarnię czy nawet gabinet weterynarza. Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

Lego Friends ukazuje idealne realistyczne połączenie świata minilaleczek z klasycznym systemem konstrukcyjnej zabawy w budowanie. Ta kolekcja ukazuje piękne pastelowe kolory, oryginalne przedmioty i akcesoria oraz piękne wykonane minilaleczki.