Bujaczki dla dzieci

bujaczek dla maluszkaDziecko potrzebuje stałego kontaktu z matką. Jednak mamusie mają też inne obowiązki. Pomocnym i nowoczesnym gadżetem ułatwiającym życie stał się ostatnimi czasy bujaczek dla niemowlaków. Nie tylko fantastycznie sprawdzający się w działaniu, ale lubiany przez najmłodszych użytkowników.

Na co zwrócić szczególną uwagę oglądając bujaczki dla dzieci?

Blokada bujania pomaga w trakcie karmienia. Kaszka nie ląduje na nosku tylko w buzi. To samo tyczy się blokady kółek w modelach, które je posiadają. Łatwość składania, ważna, kiedy bujaczek trzeba zmieścić do samochodu, lub schować do przeładowanej szafy. Lepiej wybrać model, dający się złożyć bez potrzeby całkowitego demontażu. Wielostopniowa regulacja pochylenia oparcia zapewnia wygodę, kiedy dziecko bawi się i kiedy śpi. Dobrym pomysłem jest regulacja podnóżka pozwalająca na ustawienie blokujące podskoki.

Sprawdzamy również oznaczenia bezpieczeństwa. Certyfikat europejski CE oraz polską normę z roku 2011 EN 12790. Do mocowania maluszka najlepiej nadają się 5-punktowe pasy. Dzięki nim starsze pociechy nie dadzą nurka do przodu. Zdejmowana tapicerka, którą można wyprać, zagwarantuje czystość i długi czas użytkowania.Bujaczki dla dzieci ze sklepu pinkibaby.pl spełniają wszystkie wyżej wymienione normy.