Stroje na przebierane imprezy dla dzieci

strój smerfetkiNie da się ukryć, że dzieci uwielbiają przebierane imprezy. Również dorośli lubią bawić się w tym stylu, jednak dla dzieci to zwykle większa frajda. Dla wielu rodziców to jednak spory problem, szczególnie jeżeli dziecko jest bardziej wymagające i przebranie stworzone w domu absolutnie nie odpowiada jego oczekiwaniom. W końcu nie każda dziewczynka chce być księżniczką, dla której mama wieczorową porą zrobi koronę z tekturki.

Strój Smerfetki dla dziewczynki

„Smerfy” to chyba jedna z ulubionych i najbardziej kultowych bajek. Z pewnością niejedna dziewczynka niezmiernie cieszyłaby się, gdyby mogła na przebieraną imprezę założyć dziewczęcy strój Smerfetki. Każdy, kto ma ochotę zrobić taką przyjemność swojemu dziecku, może pokusić się o wypożyczenie takiego stroju z wypożyczalni, kupienie go gdzieś w internecie, albo własnoręczne wykonanie. Ostatnia opcja wydaje się być najbardziej pracochłonna, jednak w dobie fascynacją projektów DIY, pewnie wiele mam weźmie taki strój na tapetę.

Samodzielnie wykonany strój Smerfetki dla dziewczynki

Można poszukać w internecie tutorialu, w którym krok po kroku będzie opisane to, jak zrobić przebranie i strój a’la Smerfetka dla małej dziewczynki. Z pewnością to wciąż mało popularna postać, dlatego jest nikła szansa, że jakieś inne dziecko będzie przebrane w to samo. A to przecież ogromne wyróżnienie.