Seria gadżetów z Harrym Potterem

Seria książek z Harrym Potterem, stworzona przez J.K.Rowling, stała się międzynarodowym fenomenem, co potwierdziły miliony sprzedanych egzemplarzy, czyniąc je bestsellerami. Podobnie było z ich filmowymi ekranizacjami, które przyciągnęły tłumy widzów do kin na całym świecie.

Wciągająca fabuła, przedstawiająca świat czarodziejów, zaklęć i uroków, eliksirów oraz magicznych stworzeń, przyciągnęła rzesze fanów. Każdy z nich chciał poczuć się jak uczeń jednego z domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie albo jak Harry Potter zmierzyć się z potężnym Voldemortem i go pokonać. Wykorzystując popularność książkowej i filmowej serii, liczne firmy postanowiły wykorzystać ten potencjał, tworząc oraz sprzedając Harry Potter gadżety.

Szeroka gama różnych produktów związanych z magicznym światem została tak dostosowana, by dotrzeć do potrzeb oraz wymagań każdego odbiorcy, będącego jednocześnie fanem serii. Na rynku można spotkać się z koszulkami czy bluzami z nadrukami z charakterystycznymi symbolami czy bohaterami z książek. Magiczny motyw gadżetów z Harrym Potterem znajduje się również na kubkach, brelokach, zakładkach do książek czy długopisach. Wszyscy ci, którzy pragną poczuć się jak czarodzieje w Hogwarcie, mogą liczyć na zakup magicznych szat w barwach domów czy magicznych różdżek. Dodatkowo, stworzony przez J.K.Rowling świat czarodziejów stanowi fabułę licznych gier planszowych czy karcianych, gdzie wykorzystana jest charakterystyczna czarodziejska stylistyka oraz książkowi bohaterowie.

Gadżety sygnowane logiem Harry Potter dostępne w tym miejscu.