Samochodzik na akumulator- jak wygląda jego montaż?

bmw na akumulatorWybierając samochodzik na akumulator musimy przede wszystkim sprawdzić, czy otrzymany produkt posiada wszystkie niezbędne części.

Części do klasycznego samochodziku na akumulator

Standardowy zestaw zawiera najczęściej karoserię auta, instrukcję obsługi niezbędną do złożenia samochodu, ładowarkę sieciową, kierownicę, przednią szybę i siedzisko, tylny spoiler- chociaż ten element nie zawsze znajduje się w zestawie, pilot zdalnego sterowania, koła, kołpak, akcesoria i lusterko.

Montaż pojazdu

Montaż samochodziku na akumulator rozpoczynamy od zamontowania do karoserii przednich kół. Do tej czynności wystarczą kombinerki. Na nałożone przednie koła montuje się kołpaki. Analogicznie jak przednie koła montowane są koła tylne. Po zamontowaniu w pojeździe obu par kół konieczne jest założenie na zaczepy przedniej szyby. Wkłada się ją najczęściej w otwory znajdujące się pod maską. Ważne, aby zaczepy zaskoczyły, świadczy to bowiem o prawidłowym zamontowaniu tego elementu. Kolejnym krokiem jest montaż lusterek wstecznych. Instaluje się je w otwory obok przedniej szyby. Montaż kierownicy wymaga podłączenia przewodów elektrycznych. Ważnym punktem całej procedury montażu jest podłączenie akumulatora. Po nim pozostaje już tylko założyć siedzisko oraz spoiler i można cieszyć się z nowym pojazdem. Tak złożony samochodzik na akumulator jest bezpieczny i gotowy do jazdy.