Moda dziecięca – ubranka Kanz

zimowy kombinezon niemowlęcyModa dziecięca rządzi się takimi samymi prawami jak moda dla osób dorosłych. Ma swoich projektantów, swoje kolekcje, swoje trendy i style, sieci sklepów i dystrybutorów. Jedną z liczących się firm na rynku ubrań niemowlęcych i dziecięcych jest firma Kanz.

Josef Kanz GmbH&Co.KG

Niemiecka firma, powstała w 1949 roku w Niemczech, obecnie jest dostępna w ponad 3600 detalicznych punktach sprzedaży, w 30 państwach, na 4 kontynentach. W Polsce reprezentuje ją wyłączny dystrybutor firma Barbara Crassa, a ubranka można znaleźć w ofercie wielu internetowych sklepów. O sukcesie sprzedaży na świecie ubranek Kanz zadecydowała silna orientacja na rynek międzynarodowy oraz słynna niemiecka jakość (materiały produkowane są zgodnie z regionalną tradycją).

Z modą za pan brat od najmłodszych lat

Ubranka Kanz to połączenie funkcjonalności (np. kombinezon na zimę wyposażony w elementy odblaskowe, wodoodporny i wiatroszczelny z uszczelnionymi szwami oraz z funkcją tzw. oddychalności – skóra pozostaje sucha, dzięki regulacji poziomu wilgotności) z najnowszymi trendami mody. Od niemowlęcia do nastolatka, chłopiec czy dziewczynka, każdy znajdzie coś dla siebie na każdą porę roku w najnowszej kolekcji na 2016 rok.