Kalambury do rysowania z planszą

kalambury gra rodzinnaGra Kalambury Rysowane firmy Tactic to propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – czas spędzony wspólnie podczas rysowania oraz zgadywania haseł to kreatywnie zorganizowane chwile, pobudzające umysły uczestników do tworzenia twórczych i unikalnych rozwiązań w postaci rysunków.

Gra dostępna jest w dwóch wersjach, adresowanych do różnych grup wiekowych – Kalambury Rysowane Junior przeznaczone są dla dzieci od piątego roku życia, z kolei druga wersja to opcja adekwatna poziomem do umiejętności siedmiolatków. Wybierając grę dla konkretnego dziecka warto zastanowić się nad jego indywidualnymi możliwościami, gdyż wiek podany na opakowaniu ma charakter orientacyjny – jak wiadomo rozwój dzieci przebiega nieraz bardzo różnorodnie, a każde dziecko należy traktować jednostkowo, gdyż każde cechuje się innymi zdolnościami.

Do uczestnictwa w grze Kalambury Rysowane firmy Tactic potrzebna będzie podstawowa umiejętność tworzenia rysunków oraz zdolność kreatywnego myślenia – konieczna do wymyślenia sposobu prezentacji danego hasła oraz do odgadnięcia haseł przedstawianych przez pozostałych graczy.