Assassin’s Creed – gadżety związane z popularną grą

Wyjątkowe filmy, komiksy, a nawet gry komputerowe potrafią przyciągnąć rzesze fanów na całym świecie. Zjawisko to można zaobserwować na przykładzie takich filmów jak Star Wars, seriali Star Trek, czy gier z serii Assassin’s Creed. Na fali ich popularności często tworzone są gadżety i akcesoria, które znaleźć można w domach miłośników wspomnianych historii.

Dlaczego Assassin’s Creed jest tak popularny?

Stworzona przez Ubisoft – francuskiego producenta gier komputerowych – seria Assassin’s Creed łączy w sobie najbardziej doceniane przez graczy elementy. Dostajemy w niej niezwykle ciekawą historię oraz otwarty, gotowy do eksploracji świat, w którym możemy się zatracić wykonując kolejne misje naszego bohatera.

Podróżujemy w czasie i bierzemy udział w odwiecznej walce pomiędzy asasynami a templariuszami. Akcja, walka, ciekawe postacie i wątki historyczne to gotowy przepis na sukces wspomnianej produkcji. Nie ma nic dziwnego w tym, że fani z czasem zapragnęli posiadania związanych z Assassin’s Creed gadżetów w swoim domu.

Od figurek po ubrania – co można znaleźć na półkach graczy?

Posiadane przez fanów Assassin’s Creed gadżety podzielić można na ozdoby oraz akcesoria funkcjonalne. Ozdobami mogą być na przykład umieszczone na regale figurki kolekcjonerskie. Te najdroższe i najdokładniej wykonane nie tylko cieszą oko ich posiadacza, ale także mogą stanowić swoistą inwestycję. Nigdy nie wiadomo, ile pieniędzy inni kolekcjonerzy będą chcieli za nie zaoferować w przyszłości. Akcesoria funkcjonalne to różnego rodzaju kubki, bidony lub ubrania, których można używać w codziennym życiu. Korzystanie z nich dostarcza dużo radości, ponieważ przypomina o wydarzeniach, które miały miejsce w ulubionych grach.

Gadżety Assassin’s Creed: https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Assassins-Creed-361.html