Wybierz się z Lego Friends do szkoły!

Przenieś się do magicznej szkoły, weź udział w interesujących lekcjach, skutecznie rozwiń swoją wyobraźnię! To wszystko gwarantuje nam nowa seria najpopularniejszych klocków na całym świecie, czyli popularne i rekomendowane przez wielu użytkowników Lego Friends Szkoła. Wraz ze swoimi przyjaciółmi powrócimy w mury szkoły, spędzimy mile czas i nabędziemy nowe, rozwijające doświadczenia. Któż z nas nie marzył o ciekawych eksperymentach, czy obserwacjach?

Moc kultowych klocków Lego

Popatrz na tą serięZestawy klocki Lego od lat fascynują nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Ich układanie i zabawa nimi może przeciągnąć się nawet na długie godziny!
Ta zabawa pomaga dziecku nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale również rozwinąć się pod różnymi kątami. Uczymy się kreatywności, a w przypadku bardziej skomplikowanych budowli także cierpliwości i konstruowania różnych budowli architektonicznych.
Klocki lego przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i dla nieco starszych użytkowników. Każdy z nich może czerpać z nich to, co najlepsze!
W związku z ciągłym zainteresowanie marką Lego, na rynek wychodzą coraz to nowe kolekcje – na przykład ściśle inspirowane oraz powiązane z aktualnymi nowościami kinowymi, czy książkowymi.